Załóż konto

  • Dołącz do 110 tyś panelistów
  • Wypełniaj ankiety opnii i zdobywaj punkty
  • Zebrane punkty wymieniaj na przelewy

Rejestracja

Adres email nie jest poprawny!

+110 tys.

Aktywnych panelistów

+200

Zadowolonych klientów

+2000

Zrealizowanych projektów

Dbamy o bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo panelistów jest dla nas najważniejsze. Z tego powodu nasze systemy informatyczne zostały przygotowane z myślą o bezpieczeństwie. Posiadamy certyfikat ISO 27001, który potwierdza najwyższy standard bezpieczeństwa oraz jesteśmy zgodni z ustawą RODO. Jesteśmy członkami Europejskiego Stowarzyszenia Badaczy Opinii Publicznej i Rynku.

To proste

Dlaczego warto założyć konto?

Założenie konta w sewisie NPB wiąże się z szeregiem korzyści. Do najpopularniejszych należy tak zwane dorabianie do budżetu domowego, ważnym jest że regularne branie udziału w projektach badawczych pozwala na zebranie całkiem sporej sumy punktów.

Dorabianie do budżetu domowego

Regularne branie udziału w projektach badawczych pozwala dorobić do domowego budżetu

Społeczność

Przynależność do społeczności NPB. Udział w dedykowanych projektach badawczych

Wpływ

Wpływ na decyzje i zachowania firm oraz instytucji naukowych.

Najwyższa jakość

Dołącz do społeczności NPB

Wypełniając ankiety online dzielisz się swoją opiniią w danym temacie za co nagradzamy Cię określoną ilością punktów. Uczestnicząc w Panelu Badawczym musisz mieć świadomość, że Twoja opinia jest ważna i będzie miała wpływ na zachowania firm oraz instytucji naukowych.

Regularne wypełniania ankiet pozwoli Ci na zebranie ilości punktów pozwalającej na wypłacenie zebranych środków na konto bankowe. Kluczem do sukcesu jest regularność oraz zaangażowanie.