Blog NPB


Raporty

Siepomaga dzięki Tobie!

Twoje Wsparcie Ma Moc

W naszym serwisie NPB wierzymy, że każdy z nas może przyczynić się do zmiany na lepsze. Dzięki wspólnym siłom, wspieramy zbiórki charytatywne, które realnie pomagają potrzebującym. Do tej pory, dzięki zaangażowaniu naszej społeczności, udało nam się zebrać 17.200 zł na rzecz różnych celów. To dowód na to, że razem możemy więcej.
Certyfikat wspierania zbiórek

 

 

Nasze Działania: Wsparcie, które Liczy Się

Każda złotówka przekazana na zbiórki charytatywne to promyk nadziei dla tych, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują. Wspierając 73 różne cele, pokazujemy, że nasza społeczność ma ogromne serce. Dzięki Waszemu wsparciu, mogliśmy przyczynić się do realnej zmiany w życiu wielu osób, od osób zmagających się z chorobami, po wsparcie dla organizacji niosących pomoc na co dzień.

Przyszłość: Kontynuujemy Misję Pomocy

Nie spoczniemy na laurach. Nasza misja pomocy będzie kontynuowana, a każdy nowy użytkownik serwisu NPB zwiększa nasz potencjał, by czynić dobro. Zapraszamy Was do aktywnego uczestnictwa w przyszłych akcjach. Wierzymy, że wspólnie możemy osiągnąć jeszcze więcej i przynieść pomoc tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Dziękujemy za każdą formę wsparcia i zapraszamy do dalszego działania razem z nami.